Укравтодор і карта місць для відстою для великовагових вантажних автомобілів

Починаючи з 1 червня, рух державними дорогами в спеку заборонений для великовагових вантажних автомобілів.

Візіком,  maps API, Укравтодор, автомобілі, карта,

Про це нагадали в пресслужбі Укравтодору, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Газету по-українськи.

Сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору щороку запроваджують на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місця розміщення тимчасових майданчиків інформацію Укравтодор направив у дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Читайте також:

Що сталося?

  • Заборона стосується транспортних засобів, що мають фактичну масу понад 24 т і навантаження на вісь понад 7 т.
  • Виняток - вантажівки, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов'язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
  • Рух великовагових автомобілів обмежують у денну пору доби при температурних показниках повітря, що перевищують +28°C.
  • Водії можуть перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів на смугах відведення автомобільних доріг та біля об'єктів дорожнього сервісу.
  • Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками, скористатися Google-мапою або TIR-паркінгом.

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України. У літній період на дорогах облаштовують спеціальні пункти вагового контролю.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)