Рада Європи закликала владу Австрії скасувати "карту ісламу"

Рада Європи закликала владу Австрії скасувати "карту ісламу". Її створив уряд для позначення мусульманських місць в країні та пов'язаних з ними асоціацій, а також офіційних осіб.

Візіком,  maps API, Австрія, карта ісламу,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Європейську правду.

Протидія екстремізму і небезпечним ідеологіям сьогодні є однією з найважливіших завдань національної безпеки. Тому вживати заходів проти поширення небезпечних наративів під прикриттям свободи релігії можна тільки послідовно. На жаль, "карта ісламу" Австрії не відповідає цій меті, а отже, має потенційно контрпродуктивний ефект, - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Багато мусульман сприймають форму і час публікації як вкрай дискримінаційні. Вони відчувають стигматизацію і загрозу своїй безпеці через публікацію адрес і інших деталей. "Карту ісламу" Австрії слід відкликати в її нинішньому вигляді, - наголошується в заяві.

Міністр інтеграції Австрії Сюзанна Рааб минулого тижня презентувала сайт під назвою "Національна карта ісламу" з назвами і місцезнаходженням понад 620 мечетей, асоціацій та офіційних осіб і їх можливих зв'язків за кордоном.

Довідково:

  • Група "Ісламська релігійна спільнота в Австрії" (IGGOE) вже заявила, що буде через суд домагатися закриття сайту. Група застерегла від таврування всіх мусульман, що живуть в Австрії, "як би потенційно небезпечним для суспільства і демократичного правопорядку в країні".

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)