2023-03-30

Unseenlabs оголосив про запуск супутника, призначеного для геолокації всіх суден у морі

Unseenlabs, постачальник радіочастотних даних і рішень для Maritime Domain Awareness, оголошує про майбутній запуск BRO-9, 9-го супутника, призначеного для геолокації всіх суден у морі.

Візіком,  maps API, Unseenlabs,

2023-03-30

Дослідники представили карту світу, що показує найпопулярніших тварин

Дослідники туристичної компанії Explore Worldwide представили карту світу, що показує найпопулярніших тварин у всьому світі, яких хотіли б побачити люди з різних країн.

Візіком,  maps API, карта, тварини,

2023-03-30

Найбільші книжкові мережі Німеччини та Австрії продають карти з “російським” Кримом

7 великих мереж онлайн та офлайн магазинів і 15 великих видавців у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Великобританії, Італії, зокрема й видавництво National Geographic, продають своїм клієнтам карти, атласи, глобуси та іншу географічну продукцію з нанесеними на них окупованим Кримом як частиною Росії.

Візіком,  maps API, карта, Крим,

2023-03-30

Maxar Technologies випустила оновлену версію своєї популярної глобальної карти світу

Компанія Maxar Technologies, провідний світовий лідер у галузі розвідки Землі та космічної інфраструктури, 28 березня випустила оновлену версію своєї популярної глобальної карти світу.

Візіком,  maps API, Maxar,

2023-03-29

Запущено прототип проекту для розробки пан’європейських наборів даних

Національні постачальники геопросторової інформації оголосили про плани створити прототип для узгоджених великомасштабних високоцінних пан’європейських відкритих наборів даних під назвою Open Maps For Europe 2 (OME2).

Візіком, API Visicom, Open Maps,