Київстар збільшив покриття 4G мережі в усіх областях України.

У травні 2021 року ще 124 тисяч мешканців України отримали можливість користуватись новими мобільними технологіями в мережі "Київстар". Йдеться про 4G.

Візіком,  maps API, Київстар, 4G,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на УНІАН.

Так, у травні можливість доступу до послуг 4G отримали мешканці ще 329 населених пунктів. У Вінницькій області 4G зв’язок з’явився у населених пунктах Михайлівка, Морозівка, Павлівка, Росоша, Садківці, Снітків, у Донецькій - Володимирівка, Криворіжжя, Торецьке, у Київській - Богдани, Вахівка, Денихівка, Дернівка, Дмитренки, Кулажинці, Мірча, Халеп'я, у Луганській - Воєводське, Городище, Данилівка, Дьоміно-Олександрівка, Дем'янівка, Красна Талівка, Станиця Луганська, Талове, у Сумській - Воздвиженське, Деркачівка, Добрянське, Довжик.

Читайте також:

Завдяки появі зв’язку 4G у цих населених пунктах, ще 129 тисяч мешканців України зможуть користуватись швидкісним мобільним інтернетом. Для цього Київстар активував технологію LTE900 на 149 базових станціях.

У 1 кварталі 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку понад 1 млрд грн, що дозволило суттєво збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 1 кв 2021 на 24,3%. А використання мегабайтів на одного абонента зросло на 27,5%. На сьогодні зв’язком 4G у мережі Київстар користуються майже 10 мільйонів людей.

Київстар встановив в Україні понад 15 тисяч базових станцій, на яких уже активована технологія LTE (4G). Відтак 87,8 % населення України може користуватись доступом до послуг 4G у мережі оператора. Компанія продовжує будівництво мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.

Нові мобільні технології дають абонентам більше можливостей для бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Щоб скористатись послугою достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно у оператора.

Мобільні оператори України прискорили розвиток 4G у невеликих і труднодоступних населених пунктах завдяки перерозподілу радіочастот діапазону 900МГц. Базові станції, що працюють на цих частотах, охоплюють зв’язком більші території, що важливо для будівництва мобільних мереж у віддалених населених пунктах. Для цього Київстар добровільно поділився з іншими учасниками ринку радіочастотним спектром 900 МГц і 1800 МГц. Так інші мобільні оператори змогли сформувати суцільні смуги радіо частот, що є критичним для розвитку швидкісної мобільної передачі даних.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)
2021-06-01 14:03:32