Для подорожей за кордон розробили спеціальну інтерактивну мапу

Міністерство закордонних справ України розробило інтерактивну карту для перевірки актуального режиму в’їзду і транзиту в будь-якій країні світу.

Візіком,  maps API, мапа, туризм,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Офіс віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Наближається пора відпусток і подорожей. Багато хто вже запланував відпочинок за кордоном. Проте пандемія COVID-19 все ще вносить суттєві корективи у звичний процес підготовки до мандрівки. Умови та правила в'їзду у різні країни постійно змінюються. Читайте також: Куди і як подорожують українці: тренди туризму-2021 Саме для того, щоб громадяни України завжди могли перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту у будь-якій країні світу, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine розробило інтерактивну карту, - ідеться в повідомленні.

Карта допомагає розібратися, куди можна їхати, а куди – ні, і дозволяє уникнути плутанини.

Інтерактивна карта зображує режими в‘їзду і транзиту на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС і закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)