Почав наповнюватися державний геологічний портал

Держпідприємство "Державний інформаційний геологічний фонд України" почав наповнювати державний геологічний портал. Він міститиме всі необхідні для надрокористувача бази даних та реєстри.

Візіком,  maps API, геологія, портал,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Інтерфакс.

Державний геологічний портал поступово наповнюватиметься і міститиме поруч із інтерактивною картою інформацію з державних баз даних заяв та спеціальних дозволів на користування надрами, реєстрів артезіанських та нафтогазових свердловин, - повідомив голова Державної служби геології та надр України (Держгеонадра) Роман Опімах на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

Саме через цей ресурс відбуватиметься вхід до "Електронного кабінету надрокористувача", наголосив Опімах.

Читайте також:

Розміщення всіх необхідних надрокористувачу баз даних та реєстрів на єдиному зручному ресурсі є нашою ціллю. Вся інформація створюється у вигляді геопросторових даних, що дає можливість зручного доступу до неї, - доповнив голова служби.

На сьогодні на порталі у вигляді інтерактивної карти викладені контури спеціальних дозволів на користування надрами за кожною з областей України. Представлена статистика щодо тенденції видачі спеціальних дозволів за роками, співвідношення кількості спеціальних дозволів на різні види користування надрами, інформація про шляхи отримання дозволу.

Інтерактивна карта містить інформацію про об'єкти ліцензування: вид корисної копалини, реєстраційний номер, вид користування надрами, назва об'єкта обліку, дата видачі, термін дії дозволу та назва компанії-надрокористувача.

На черзі - нанесення шару інформації про контури підрахунку запасів корисних копалин, насамперед незаліцензованих родовищ, пояснив голова Держгеонадр.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)