Місія компанії Візіком

Хто ми

Станом на сьогодні «Візіком» — одна з провідних картографічних компаній в Україні та регіоні. Напрям роботи — розробка і впровадження геоінформаційних систем (ГІС). Мета — виробництво геоданих для картографічних сервісів в різних сегментах вітчизняного та закордонного ринків. Серед них такі як телекомунікації, логістика та навігація.

Історія компанії

Картографічна платформа «Візіком» — ровесник Незалежності. За цей час компанія пройшла довгий шлях становлення і розвитку. Зараз вона посідає провідні місця на телекомунікаційному ринку України та зарубіжжя. Передумовами цього є виробництво максимально зручних електронних (цифрових) карт. Останні, як свідчить перелік наших клієнтів, відрізняються точністю та актуальністю геоданих.

Продукція компанії

3D-карти

Україна переживає бум смарт-технологій. В першу чергу це стосується міст, котрі потребують переходу на автоматизовані системи моніторингу, планування, управління та прогнозування. Електронні 3D-карти, котрі пропонує Візіком необхідні для повноцінного функціонування подібних сервісів. Зараз у доробку компанії більше 700 таких карт.

Цифрові моделі

Крім того, Візіком займається розробкою моделей територій, котрі надалі використовуються для потреб мереж зв’язку, зокрема, їх планування та оптимізації. Для цього компанія задіює власні бази, як технологічну так і виробничу. Це, в свою чергу, дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до потреб замовника. Готові моделі дають можливість постачати геодані «тут і зараз» — терміново.

3G, 4G, LTE та 5G мереж зв'язку – ми не маємо обмежень в питанні підтримки сучасних телекомунікаційних технологій.

Векторні карти

Окремим напрямком в роботі компанії є розробка векторних карт. Йдеться про набори геоданих в будь-якому, зручному для клієнта ГІС-форматі. Вони готуються з огляду на характер замовлення, для будь-яких територій України і світу.

Серед них населені пункти і адміністративні межі, будівлі і адреси, вулиці і залізниці, транспорт і супутникові знімки.

Цифрові моделі місцевості

Станом на сьогодні Візіком пропонує доступ до цифрових моделей місцевості в більш ніж 50 країнах і 3000 містах планети. Цифрові моделі рельєфу, поверхні, та висотна модель поверхні місцевості дозволяють вирішувати задачі із картографування природних ресурсів, управління енергетикою, прогнозу і моніторингу природних катастроф, планування інженерних і телекомунікаційних мереж.

Дані по населенню

Розроблені фахівцями компанії моделі розподілу населення важливі в процесі планування та оптимізації бездротових мереж зв'язку. З їх допомогою можна отримати інформацію про різноманітні характеристики населення в межах певних адміністративних одиниць, від села і до країни.

Про це знають і це цінять клієнти Візіком, серед котрих варто відзначити Водафон, Київстар,Хуавей, Нокіа, Фейсбук тощо.

API електронних карт

Один з популярних продуктів Візіком це «Visicom API» - набір інструментів, якій дозволяє отримати доступ до наших даних.

Станом на сьогодні API Візікому – практично безальтернативний на теренах України продукт, надзвичайно зручний для використання в комерційних цілях. Сьогодні ним користуються логістичні та телекомунікаційні компанії, служби таксі та мобільні оператори, задоволені оптимальним співвідношенням ціни та високої якості продукції.

Згідно із закладеними до «Visicom API» алгоритмами він дозволяє здійснити пошук об’єктів та адрес. В конкретній ситуації пошук банкоматів, служб таксі, розрахувати відстань чи маршрут.

Відтак, ми з повною впевненістю можемо стверджувати, що задачі, котрі ставить перед собою команда «Visicom API» лежать у площині розробки конкурентоздатного та надійного інструменту роботи із пошуковими запитами до власних електронних, цифрових онлайн- карт.

В цьому відношенні варто зауважити, що місія розробників API співпадає із загальним баченням свого суспільного призначення компанією, в цілому, а саме: формуванні продукту, котрий на високому сервісному рівні забезпечить задоволення конкретних потреб українського бізнесу.

Таким чином, компанія оперує лінійкою продуктів, в число котрих входять як власне цифрові карти, так і доступи до них. Їх спільна реалізація в межах окремого бізнесу здатна повною мірою задовільнити клієнта, оскільки, крім безумовної якості передбачає відповідальну технічну підтримку з боку компанії.

В цій ситуації варто відзначити, що команда Візіком не розділяє теорію і практику, роботу і захоплення. З огляду на це, працівники компанії прагнуть до практичного втілення своїх картографічних інтересів. Серед них: історична географія України, вивчення київських міських ландшафтів та ін. Мова йде про науково-просвітницький напрямок, який акуратною канвою лягає в концепцію соціально-відповідального бізнесу Візіком в Україні.

Відзначимо, що згідно з планами ентузіастів продукти подібних досліджень будуть виходити окремими серіями у вигляді локальних карт тих чи інших місцевостей або сукупних об'єктів дослідження на сайті Візіком API і його сторінках в мережі Facebook.