На Волині місцеві діти-гуртківці вивчатимуть картографію

Екологія, картографія, спортивне орієнтування, плавання на байдарках – ці та інші напрямки вивчають гуртківці Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Візіком,  maps API, Волинь, туризм,

Про це розповів Суспільному директор центру Богдан Бальбуза, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Волинь Post.

Нині у гуртку займається півтори тисячі дітей різного віку.

Старшокласниця Богдана Мацко займається в туристичному гуртку 9 років. Дівчина каже, що навички з туристичного орієнтування, вміння правильно прочитати карти, неодноразово допомагали їй у повсякденному житті.

Інна Серединська орієнтуванням займається з 3-го класу. У своїй віковій категорії школярка стала чемпіонкою області зі спортивного орієнтування. Розповідає для того, щоб перемогти треба не спішити, коли розглядаєш карту місцевості, швидко орієнтуватися та бігати.

Чотири роки поспіль Волинь в переможцях Чемпіонату України з походів.

Усе завдяки хорошій навально-тренувальній базі. В нас серед аналогічних закладів - одна з найсильніших баз водного туризму. Ми закуповуємо байдарки, катамарани, сабборди, — каже Богдан Бальбуза.

У планах на наступний рік, каже директор центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, навесні стартувати з активними водними проєктами.

Читайте також: