Карти морського дна дозволили визначити справжній вік Червоного моря

Червоне море утворилося набагато раніше, ніж вважалося раніше. До таких висновків прийшли геофізики, які проаналізували доступні дані з супутників і глибоководних апаратів.

Візіком,  maps API, Черврне море, карти,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Ракурс.

Вчені з Саудівської Аравії вважають, що вік Червоного моря становить близько 30 млн років. Вони також припускають, що море скоро стане океаном, повідомляє Nature Communications.

Група геофізиків досліджувала всі дані про Червоне море заново, не беручи до уваги попередні дослідження.

Читайте також:

Вчені вивчали докладні карти морського дна, останні дані про гравітацію та сейсмологічну обстановку в цьому районі та визначили місце виходу океанічної кори в Червоному морі.

Виявилося, що на дні моря є безліч вулканів. Фахівці сподіваються, що нова інформація про стан літосферних плит дасть краще розуміння того, як передбачати сейсмічну активність в цьому регіоні.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)