Відбудеться презентація віртуальної карти "Автентичні ляльки України"

Виставка "Народні ляльки Одещини. Історія та Сучасність" відкриється дев’ятого травня в Болгарському культурному центрі Одеси.

Візіком,  maps API, карта мотанок, Одеса,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Depo.Одеса.

З дев’ятого до двадцятого травня одесити зможуть безкоштовно відвідати виставку "Народні ляльки Одещини. Історія та Сучасність". Організаторами заходу виступають проєкт "Автентичні ляльки Одещини" та Болгарський культурний центр. Відкриття виставки заплановане за адресою вул. Віцеадмірала Жукова, 9 о 14:00 дев’ятого травня, йдеться у повідомленні.

Організатори наголошують, що це буде унікальна виставка народних ляльок, яка вперше представить традиційну лялькову культуру нашої області.

Читайте також:

Виставка складається з двох експозицій: "Історія" та "Сучасність". В експозиції "Історія" будуть представлені зразки автентичних народних ляльок, зібраних в Одеській області та в місті. Одеса. У другій частині виставки – "Сучасність" – будуть представлені ляльки, зроблені сучасними українськими майстрами за автентичними зразками, – розповіли у пресслужбі.

У частині "Сучасність" будуть представлені ляльки майстрів з різних куточків України: Харківщини, Київщини, Дніпропетровщини. Також для збирачів, дослідників та поціновувачів автентичних народних ляльок запланована онлайн конференція – "Автентичні ляльки України. Пошуки та дослідження". У режимі онлайн проходитиме і презентація першої частини віртуальної карти "Автентичні ляльки України", присвячена Одещині.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)