У Львові літніх людей будуть вчити користуванню електронними картами

Громадська організація «Суспільство і право» розпочала реалізацію соціально-культурного проєкту «Мобільна грамотність для людей поважного віку» за підтримки управління інформаційних технологій ЛМР у рамках програми «Зробимо Львів кращим».

Візіком,  maps API, Львів, карта, навчання,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Львівську міську раду.

У період пандемії такі навчання є дуже актуальними та потрібними для людей поважного віку, оскільки усі переходять на онлайн-роботу та навчання, і дуже багато можливостей можна взяти саме з онлайну. Велика частина семінарів, навчань, зустрічей чи корисних відео є в інтернеті і проводяться за допомогою різноманітних платформ, таких як ZOOM, Google Meet тощо. І чим більше людей поважного віку отримають знання та будуть знати усі можливості ґаджетів, тим більше вони зможуть йти в ногу із сучасним суспільством і будуть активними членами громади, - зазначають в управлінні ІТ.

Читайте також:

Основна мета проекту – підвищити рівень цифрової обізнаності людей поважного віку, шляхом навчання роботи на смартфоні, планшеті та в мережі інтернет.

Проєкт передбачає безкоштовне навчання цільової групи, зокрема – користуванню соціальними мережами, електронною поштою, вмінню використовувати Google-карти, мобільні програми, знаходити, фільтрувати та використовувати інформацію, оплачувати комунальні послуги, купувати квитки онлайн, знати правила безпеки в інтернеті тощо.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)