Пункти прийому вторсировини Херсона можна побачити на інтерактивній мапі

Її створили активісти Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». Особливість мапи у тому, що наповнювати та редагувати її може кожен охочий.

Візіком,  maps API, вторсировина, карта, Херсон,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Вгору.

Тож волонтери закликають усіх небайдужих херсонців додавати нові пункти прийому вторсировини в Херсоні.

На мапі діє розгалужена система маркування: пункти, баки чи станції. Також наявні актуальний час роботи, контакти та адрес. Кожна відмітка на карті перевіряється:

Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу неправдивої інформації. Можна також додати фото. Тільки завдяки спільній роботі ми маємо змогу створити мапу, яка буде корисною в усіх куточках України: від великих міст до маленьких селищ, – прокоментувала Президентка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Читайте також:

Крім цього, на платформі можна дізнатись корисну інформацію щодо сортування вторсировини: принципи маркування, правила поділу на фракції, тощо. Це дозволить залучити більшу кількість громадян до сталого використання ресурсів, впевнені активісти.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)