Карти галактик розповіли про те, як народжуються зірки

Вчені провели радіоогляд 90 галактик. Мета: вивчення космічних "розплідників", в яких народжуються зірки.

Отримані дані вони презентували на 238-му засіданні Американського астрономічного товариства.

Візіком,  maps API, галактики, карта,

Про це повідомляє Daily Mail, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Апостроф.

За словами астрономів, кожна зірка на небі, включно із Сонцем, народилася в цих "зіркових яслах".

Читайте також:

Такі регіони відповідають за побудову галактик і планет і є невід'ємною частиною нашої історії. Нам вперше вдалося отримати повне уявлення про ці об'єкти в усій локальної Всесвіту, - говорить Адам Лерой, керівник проекту з Університету штату Огайо в США.

Дослідження проводили за допомогою масивного радіотелескопу ALMA. Він дозволив перейти від вивчення окремих галактик до великій вибірці. За короткий час обсяг отриманих даних про "розплідниках" збільшився більш ніж в десять разів.

Коли оптичні телескопи отримують знімки, вони вловлюють світло зірок. Коли ALMA робить знімок, він бачить світіння газу і пилу, які утворюють ці зірки, - сказав Цзяї Сун, учасник проекту з Університету штату Огайо.

Вчені використовують ALMA для фотографування галактик, отримуючи настільки ж чіткі фото, що і при використанні оптичних інструментів. Раніше це було неможливо.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android