Укравтодор запроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD

Укравтодор запроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD – інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників і актуальний перебіг будівництва.

Візіком,  maps API, Укравтодор, карта, E-ROAD,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланнямна finance.ua.

Наша мета – забезпечити фундамент для прийняття керівних рішень на основі даних, data-based policies. За планами та стратегіями має стояти наука. Для цього було розроблено єдину систему керування станом автомобільних доріг E-ROAD з широким спектром аналітичних інструментів. Вона містить інтерактивну мапу дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників та актуальний хід будівництва, – сказано в повідомленні.

Читайте також:

E-ROAD супроводжує усі етапи відновлення і утримання автошляхів чи штучних споруд: від планування та розробки проєкту до ремонту чи будівництва.

Система дозволяє у реальному часі стежити за виконанням робіт на дорогах, забезпечуючи прозорість у взаємодії між Службами автомобільних доріг в областях (САД) та підрядними організаціями, а також між САД і Укравтодором.

Завдяки використанню оперативних та об’єктивних даних у E-ROAD контроль за використанням коштів, дотримання термінів робіт стає ще більш жорстким. Інформація у системі оновлюється щодня, завдяки чому оперативність прийняття рішень замовниками робіт зростає.

Як було раніше? Контроль за ходом виконання робіт здійснювався на основі передусім паперової документації, що знижувало швидкість опрацювання даних. Обмін інформацією за вертикаллю інспектор-САД-Укравтодор працював повільно.

Переваги застосування інформаційної системи E-ROAD:

  • автоматична пріоритезація проєктів, оперативна обробка пропозицій від САД, можливість створення та порівняння “версій” плану фінансування;
  • інструмент для контролю за виконанням поточного середнього ремонту, капітального ремонту, будівництва та реконструкції;
  • відстеження контрольних дат та фізичних показників за основними видами робіт, оперативно-фінансового виконання, обсягів перерахованих коштів підряднику;
  • електронний реєстр договорів із веденням виплат, актів у розрізі джерел фінансування;
  • інструмент для контролю за будівництвом майданчиків Системи Зважування-у-русі (WIM);
  • механізм для візуального аналізу поточної ситуації виконання ремонтів та будівництва за допомогою Карти ремонтів та Карти мережі автомобільних доріг України.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)