Еко-додаток став офіційним застосунком Всесвітнього дня прибирання

Створений львівськими інженерами додаток EcoHike став офіційним застосунком Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” в Україні.

Візіком,  maps API, EcoHike,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Львівську міську раду.

Всі охочі львів'яни зможуть взяти участь у масштабному прибиранні, яке відбудеться 18 вересня. Акція проходить щороку у 180 країнах світу за участі понад 50 мільйонів активістів. В Україні її організовує Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World за участі десятків тисяч свідомих громадян. Вперше в історії ініціативи розробка українців стане її офіційним застосунком, йдеться у повідомленнію.

Читайте також:

Щороку українці викидають 15 млн тонн сміття. На людину припадає у середньому 300 кг за рік. Часто непотріб так і не потрапляє на сміттєзвалища. Натомість залишається лежати просто вулиць. Статус офіційного застосунку такої масштабної акції – це той випадок, коли технології та екоініціативи об’єднуються та об’єднують, щоб зробити Україну чистішою. Адже її природу не можна псувати сміттям, - коментує Юрій Голованов, Senior Manager в GlobalLogic.

  • Завантажуйте додаток та станьте частиною World Cleanup Day:
  • встановлюйте застосунок EcoHike: для Apple iOS та Google Android
  • заходьте у розділ «Події»;
  • знаходьте захід прибирання у своєму місті або створюйте власний та збирайте друзів, аби прибрати подвір’я чи парк біля дому;
  • діліться успіхом у соціальних мережах – лише разом ми можемо зробити Україну чистою.

Торік в Україні акція об’єднала 138920 учасників традиційних прибирань (індивідуального, сімейного, корпоративного форматів) та 520 волонтерів команди координаторів та організаторів. Школярі, студенти, посадовці, артисти, активісти, відповідальні громадяни та представники засобів масової інформації очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями було зібрано 763,7 тонни сміття, 182 тонни вторинної сировини здано на переробку. Мешканці «червоних» карантинних зон взяли участь у цифровому прибиранні, видаливши з телефонів, комп’ютерів, хмарних сховищ 1585,8 гігабайтів непотрібної інформації. Приєднуйтесь до найбільшого екоруху країни! - наголосила Юлія Мархель, президентка Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine, координаторка World Cleanup Day в Україні.

Довідково:

  • EcoHike — це безкоштовний застосунок, який створили львівські інженери компанії GlobalLogic. Основне його завдання — зробити Україну чистішою разом. Додаток дозволяє позначити на інтерактивній мапі засмічену територію та прибрати її. Також із його допомогою можна створити власну подію з прибирання або долучитися до існуючої й поділитися успіхами в соцмережах.