Тернопільський дашборд із заборгованостю населення оновили

На інтерактивній карті (дашборд) «Моніторинг заборгованості комунальним підприємствам» оновлено інформацію щодо заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги від комунальних підприємств «Тернопільводоканал» «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Візіком,  maps API, Тернопіль, карта, моніторинг,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Тернопільську міську раду.

Так, станом на 01 серпня 2021 року сума заборгованості за надані послуги водопостачання КП «Тернопільводоканал» у багатоквартирні будинки міста складає понад 17 млн грн, у нежитлові приміщення – понад 280 тисяч гривень.

Читайте також:

Заборгованість населення за надані послуги від КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» становить понад 99 млн грн, йдеться у повідомленні.

Довідково:

  • Інтерактивна арта складається з трьох блоків, кожен з яких містить у собі інформаційне зведення, а саме: назву вулиці, номер будинку та суму боргу. Ознайомитися з інтерактивною картою тернополяни можуть за посиланням. На карті можна побачити суми заборгованості помісячно від 01.01.2021 року.
  • Здійснити оплату за надані комунальні послуги можна через сайти, що приймають платежі, зокрема, http://oplata.te.ua/ або відділення банків та Укрпошти.