За останні 60 років людство перепрофілювало землі, еквівалентні площі Африки і Європи
Таким чином, площа лісів на Землі скоротилися майже на мільйон квадратних кілометрів, а орні землі і пасовищами, збільшилися в тій же мірі.
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Рубрику
Рослини і грунт, особливо в тропічних лісах, поглинають близько 30 відсотків антропогенного вуглецевого забруднення, тому великомасштабні зміни ландшафту можуть означати успіх чи невдачу в досягненні цільових температур Паризької угоди.
Читайте також:
- У Львові склали карту ремонтів, які планують проводити у 2021 році
- Барометр у смартфоні корисний для уточнення місцезнаходження мобільного гаджета
- Гул міжзоряного газу можна використовувати для складання карт щільності плазми
- Незабаром в Україні з'явиться інтерактивна карта злочинності
Кліматичний договір було підписано в грудні 2015 року. До нього приєдналися 195 країн. Документ зобов'язує держави вжити заходів, щоб не допустити підвищення середньої температури на Землі більш ніж на два градуси Цельсія до 2100 року.
І навпаки, орні землі зменшились на півночі і розширилися на півдні, в основному така метаморфоза сталася через зростання попиту на окремі товари у багатьох країнах.
Відбулася вирубка тропічних лісів для виробництва яловичини, цукрової тростини і сої в бразильській Амазонії, олійної пальми в Південно-Східній Азії і какао в Нігерії і Камеруні, — зазначили вчені.
Також, дослідження показало, що близько 17 відсотків поверхні суші міняли категорії хоча б один раз з 1960 року.
Дивіться також:
- Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
- Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
- Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)
2021-05-13 12:43:49