Незабаром в Україні з'явиться інтерактивна карта злочинності

В Офісі Генерального прокурора готуються до запуску на базі Єдиного реєстру досудових розслідувань інтерактивної карти злочинності в державі.

Візіком,  maps API, Україна, карта злочинності,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

Про це повідомила заступник начальника управління організаційного забезпечення ЄРДР та інформаційно-аналітичної роботи ОГП Леся Колодій, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу ОГП.

Читайте також:

Зараз готуємось до запуску на базі ЄРДР інтерактивної карти злочинності в державі, яка відкриє громадянам доступ не тільки до інформації про зареєстровані протиправні кримінальні діяння в Україні, а й в окремих областях, територіальних громадах, містах і селах, - сказала Колодій.

За її словами, в Офісі Генпрокурора наразі також планують розробку єдиної звітності про правопорушення з ознаками корупції, пов’язані з легалізацією майна, одержаного злочинним шляхом, та щодо дітей, які перебувають у конфлікті з законом.

Колодій зазначила, що ЄРДР забезпечує в онлайн-режимі цілодобово і щоденно роботу більш як 32 тисяч користувачів - органів прокуратури, поліції, безпеки, фіскальної служби, ДБР та НАБУ.

За весь час його існування зареєстровано майже 9 мільйонів кримінальних правопорушень. Щоденно в системі реєструється понад 3 тисячі злочинів та проступків, фіксується інформація про більш ніж 35 тисяч процесуальних дій і рішень, - розповіла представниця ОГП.

Вона додала, що на базі цього Реєстру автоматично формується не лише звітність та інформаційні матеріали про стан кримінальної протиправності, а й звіти про роботу органів досудового розслідування.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)