В Житомирі створили онлайн-мапу із пунктами сортування відходів
Знайти, куди безпечно викинути батарейки поблизу свого місця знаходження, куди подіти електронні відходи, а також пластик, поліетилен та папір тепер можуть житомиряни за декілька секунд.
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Перший Житомирський.
Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!
У Житомирі діє онлайн-карта із пунктами сортування відходів.
Наразі по місту на карті вказано 12 точок прийому відходів: переважно це контейнери для використаних батарейок, також є пункти прийому вторсировини (пластик, папір, поліетилен) та пункт прийому електронних відходів.
Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.
Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.
Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації. Тільки завдяки спільній роботі ми маємо змогу створити мапу, яка буде корисною в усіх куточках України: від великих міст до маленьких селищ, – коментує Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.
Проєкт розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». За підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру. Генеральний партнер – компанія PepsiСo Україна за підтримки фонду PepsiCo Foundation спільно з Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World».
До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.
Читайте також:
- Львівська мерія створила інтерактивну карту локацій міського прибирання
- Карта Великої експедиції Френсіса Дрейка
- В Україні запустили національну мапу пунктів прийому вторинної сировини
- У Львові запустили інтерактивну карту якості повітря
2021-04-26 13:44:28