Дворічна вундеркіндка може показати всі штати на карті США

Дворічній дівчинці на Ім'я Kashe було всього 18 місяців, коли її батьки почали помічати, що їх дитина надзвичайно розумна. Вона і раніше активно цікавилася навколишнім світом, але в цей раз перевершила всі очікування.

Вона пройшла шлях від спроби сказати перше слово до складання повноцінного речення... всього за пару днів!

Візіком,  maps API, карта, США,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на ukr.media.

До того, як їй виповнилося 2 роки, малятко могла назвати будь-який елемент таблиці Менделєєва, а також розпізнати і назвати кожен штат США, у тому числі показати його на карті. Крім того, вона почала вчити іспанську, інформує Ukr.Media.

Читайте також:

Її батьки розповідають, що дізналися про високий інтелект Kashe на прийомі у педіатра, коли дитині було всього 18 місяців. Кілька тестів на числа, форми і кольори підтвердили, що дівчинка значно випереджає звичайних дітей у розвитку!

Тоді батьки зводили її до психолога, який протестував її IQ і перевірив по тесту Менса (організація для людей з високим рівнем інтелекту; відкрита для всіх, хто склав звичайні тести IQ краще, ніж 98% населення). І вундеркінд набрала146 балів! Для прикладу: 98 % американців набирає тільки 100 балів. І йдеться про дорослих людей!

Організація Менса вже прийняла дитину у свої ряди, що автоматично робить її наймолодшою американкою, яка коли-небудь отримувала членство в престижній організації.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)