Орбітальний апарат створюватиме тривимірні карти Венери

Орбітальний апарат VERITAS створюватиме точні тривимірні глобальні карти за допомогою радара.

NASA має намір уперше з 1994 року запустити два космічних кораблі для вивчення Венери.

Візіком,  maps API, Венера, карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

Торік Венера знову привернула увагу вчених після того, як астрономи, заявили, що виявили переконливі докази існування мікробів у хмарах планети, де температура не така висока, як на поверхні, йдеться у повідомленні.

Вони зазначили, що виявили молекулу фосфіну, який міг там утворитися лише як продукт життєдіяльності живих організмів.

Що планується?

Орбітальний комплекс DAVINCI+ може остаточно підтвердити присутність фосфіну. Після виходу на орбіту космічний корабель скине сферичний зонд із приладами, які аналізуватимуть гази, опускаючись через атмосферу протягом трохи більш як години. DAVINCI+ продовжуватиме вивчати планету за допомогою камери, яка робитиме знімки в ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазонах хвиль.

Орбітальний апарат VERITAS створюватиме точні тривимірні глобальні карти за допомогою радара, а спектрометр визначатиме, з чого складається поверхня планети. Він також вимірюватиме зміни гравітаційного поля, що дасть ключ до розгадки її внутрішніх геологічних процесів.

Читайте також:

Останній космічний корабель NASA з дослідження Венери, «Магеллан», прибув на планету 1990 року й провів там чотири роки.

Європейське космічне агентство запустило космічний апарат Venus Express у 2005 році, який обертався навколо Венери упродовж восьми років, спостерігаючи за потоками лави та іншими доказами того, що вона все ще геологічна активна.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)