Легалізація медичного канабісу в Україні і GPS-контроль

В Україні медичний канабіс потрібен біля 2 мільйонам хворих українців. Причина: препарати на основі конопель можуть врятувати від болю.

Зокрема, вони допомагають ветеранам війни з Росією лікувати посттравматичний синдром. У Раді вже зареєстрували законопроєкт про легалізацію.

Візіком,  maps API, канабіс, GPS,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланнямна 24tv.ua.

Нардепи запевнили, що законопроєкт чітко прописаний. Вирощуватимуть канабіс виключно під ліцензійними умовами, в закритих приміщеннях і лише для медичних препаратів.

Все строго контролюватимуть правоохоронці

Ліки продаватимуть тільки за наявності електронного рецепта. Водночас правоохоронні органи контролюватимуть, хто купує препарат. Відстежуватимуть покупців через реєстр.

Кожен кущ, який буде вирощуватися для медичних цілей, буде мати GPS-трекер. Національна поліція зможе відслідковувати шлях від виробника до хворого, – пояснив нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький.

Читайте також:

Легалізувати медичний канабіс депутати намагаються не вперше. Подібний законопроєкт розробляли нардепи попереднього скликання, однак просто не встигли його розглянути.

Перевага є і для науковців

У Раді наголосили, що він спонукає розвивати медичні дослідження.

Українським науковцям ми дозволяємо вивчати медичні коноплі і робити клінічні випробування на території України для того, щоб покращувати методики лікування ще більше, – зауважила нардепка від "Голосу" Ольга Стефанишина.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)