"Антикорупційний штаб" запустив інтерактивну Карту вакцинації
За допомогою Карти можна у кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ознайомитись зі статистикою щеплень на ньому та, за потреби, повідомити про порушення.
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Рубрику.
Вона доступна за посиланням: vac.shtab.net. За допомогою Карти можна у кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ознайомитись зі статистикою щеплень на ньому та, за потреби, повідомити про порушення.
Читайте також:
- В Держгеокадастрі розкрили деталі запуску вільного ринку землі
- Проєкти Громадського бюджету cтолиці нанесли на інтерактивну мапу Києва
- Держгеокадстр інвентаризує мільйон гектарів державної землі до кінця року
- Укравтодор запроваджує єдину систему управління станом доріг E-ROAD
Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров'я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих територій), є повністю безплатною, має форму зворотного зв'язку та можливість повідомити про порушення пов'язані з процесом вакцинації в України.
До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і недотримання соціальної дистанції, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець має змогу побачити наявні пункти вакцинації та статистику використання ними вакцин, а також повідомити про порушення, на яке обов'язково відреагують наші юристи – зазначив голова Правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик.
Додатковий функціонал Карти полягає у тому, що вона автоматично рахує можливо втрачені дози вакцини.
Кожен флакон вакцини AstraZeneca, як відомо, містить 10 доз, які можна використати впродовж 6 годин. Невикористані – утилізуються.
На основі даних НСЗУ Карта в автоматичному режимі обліковує ймовірно утилізовані дози: як по Україні загалом, так і за кожним окремим пунктом вакцинації. Детальніше про це йдеться у розділі "можливо втрачені дози" на сайті Карти.
Дивіться також:
- Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
- Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
- Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)
2021-05-26 19:25:47