У Житомирі створили інтерактивну карту парковок

Завдяки веб-версії інтерактивної карти паркувань житомиряни та гості міста зможуть відслідковувати місцезнаходження паркозон, їх статус (платні або безкоштовні), кількість вільних паркомісць, а також оплатити послугу з паркування.

Візіком,  maps API, Жмтомир, карта, парковки,

Про це 17 червня під час засідання сесії Житомирської міськради розповів начальник управління транспорту та зв’язку Костянтин Підпокровний, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на times.zt.

Читайте також:

Управлінням транспорту було підготовлено інтерактивну карту наших майбутніх зон для паркування. Відповідно сесії – це 14 об’єктів. Два наших ринка – це Сінний (вул. Покровська, вул. Домбровського) та Житній (вул. Небесної сотні, вул. Хлібна, площа Житній ринок). Третій об’єкт – це площа Перемоги, тут велика паркозона. Після того, як буде визначено оператора платного паркування, буде відповідно розроблена інтерактивна веб-сторінка, де можна буде подивитися на кількість вільних місць та оплатити за парковку на даних місцях. Але це вже буде відповідальність оператора з паркування.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)