Карта Візіком допомогає рятувати життя

Шановні друзі. Нещодавно ми розповідали як чернівецькі розробники програмного забезпечення із Дісайд Лтд використовують нашу карту. Тоді йшлося про те, що розроблена ними система «Трекер» відслідковує параметри руху громадського транспорту столиці Буковини за допомогою карти Візіком.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, ОДС—103

Сьогодні ми розповімо про те, яким чином вона допомагає рятувати життя. Йдеться про її використання Оперативно—диспетчерською службою центру екстреної медичної допомоги (ОДС—103), іншими словами — «швидкою допомогою».

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Що таке ОДС—103?

Це розроблений компанією ТОВ НВП «МонТекС» на базі Visicom API програмно-апаратний комплекс, який забезпечує роботу служби екстреної медичної допомоги цілої області (пр, Херсонська) або її частини. В другому випадку це може бути два взаємодіючих Центри ОДС, як у містах Дніпро та Кривий Ріг. Сьогодні ОДС є у Києві і Львові, Сумах і Одесі, інших містах України.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, ОДС—103

Що може ОДС—103?

Робочі місця операторів ОДС дозволяють контролювати процеси прийому і обробки викликів, роботу диспетчерів, бригад «швидкої допомоги», управляти їх складом.

Вони надають доступ до різних довідників системи та до архівних даних виконаних заявок. Крім того, система дозволяє автоматизувати отримання різноманітних статистичних звітів.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, ОДС—103

Як працює ОДС—103?

Спочатку диспетчер напрямку повинен підтвердити прийняття заявки. Потім — вибрати найближчу бригаду «швидкої».

Виконати це завдання йому допомагає карта Візіком, яка постійно відкрита на екрані другого монітора оператора і на якій відображається місце розташування як адрес виклику, так і бригад «швидкої». Програма, яка при цьому використовує дані встановлених в автомобілі GPS-трекерів, здатна запропонувати найближчі бригади та відобразити передбачуваний маршрут проїзду до місця виклику з орієнтовним часом доїзду.

Візіком, API Visicom, Visicom maps API, ОДС—103

Правильно опрацьований виклик — врятоване життя

Після обробки заявки вона передається в електронному вигляді на смартфон відповідального лікаря або фельдшера бригади. У смартфоні встановлено спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє користувачеві отримати заявку на виїзд, а також відображати карту з маршрутом проїзду.

Відтак, карта Візіком — необхідний елемент ОДС—103, карта, яка щодня допомагає рятувати життя.

Крім того, фахівці, які обслуговують ОДС, допомагають співробітникам Візіком у роботі над картою. Йдеться про уточнення адрес, якіі вони передають до Візікому після виїздів своїх бригад на лінію.

Читайте також: