Присвячений відомому мандрівнику маршрут з'явився на Житомирщині

У Малині на Житомирщині до 175-річчя вченого та мандрівника Миколи Миклухо-Маклая розробили туристичний маршрут.

Візіком,  maps API, Малин, Миклухо-Маклай,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

З нагоди ювілейної дати у Малині відбулось урочисте відкриття пам’ятної меморіальної дошки М.М. Миклухо-Маклаю, скверу «Маклаївський», презентація туристичного маршруту і віртуальної карти «Подорожуй по-сучасному, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що туристичний маршрут розробив Малинський фаховий коледж. Подорож передбачає 8 локацій, які знайомлять з історією родини Миклухо-Маклая на території Малинщини.

Кожна локація має свій QR-код, який можна зчитувати за допомогою телефона або інших гаджетів.

Окрім того, з нагоди 175-річчя Миклухо-Маклая відбулися презентації фотовиставки «Шляхами Маклая», експозиції «Вітри мандрів» та наукова конференція «Маклаївські читання».

Довідково:

У Малині проживала родина Миклухо-Маклая і відомо, що він двічі перебував у родовому маєтку матері в 1886 та 1887 роках. У 1986 році в місті встановили перший у світі пам’ятник Миколі Миклухо-Маклаю.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)