Розпочалася реалізація проєкту «Карпатський культурний шлях»

З липня 2021 року розпочалася реалізація проєкту «Карпатський культурний шлях» в Івано-Франківській області, Закарпатській області (Україна) та повіті Марамуреш (Румунія).

Візіком,  maps API, Карпати, культура, шлях,

Метою проєкту є сприяння збереженню та промоції культурно-історичної спадщини Карпатського Єврорегіону шляхом створення та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в прикордонних регіонах України та Румунії.

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на galka.if.ua.

Проєкт впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (Україна) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Читайте також:

27 липня 2021 року відбулася зустріч партнерів проєкту«Карпатський культурний шлях». Під час засідання обговорили впровадження проєкту в першому році, його основні завдання та заходи. Особливу увагу приділили підготовці та організації проведення Наглядової ради проєкту, здійсненню аналітичного дослідження та соціологічного опитування, формуванню бази даних, створенню Карпатського культурного шляху.