Кухарі повторили маршрут Ектора по дорозі до України

У третьому сезоні шоу «Мастер-шеф. Професіонали» залишились лише 15 учасників, серед них і кухар одного із закладів харчування міста Хмельницького Леонід Малюга.

Цього разу йому крім кулінарних здібностей вдалось продемонструвати й інтелектуальні.

Візіком,  maps API, Ектор, карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на ye.ua.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Оскільки учасників стає менше, судді готують все складніші випробування. У першому конкурсі вони мали поділитись на команди незвичним способом – подивитись один на одного і розділитись по п’ятеро осіб. Зважаючи на те, що шоу іде досить тривалий час, більшість здружились і зрозуміли з ким хочуть і можуть працювати, це було зробити досить просто. Розділившись, учасники обрали не капітанів, а найясніший мозок команди та його помічника, інтелектуалів, яким під силу задача із зірочкою. Леонід Малюга потрапив до команди у зелених фартухах, його колеги обрали помічником. Далі, за умовами конкурсу, розумники та помічники покинули кухню.

У цей час у приміщення занесли стенд із мапою світу. Як пояснили судді, на карті був зображений маршрут Ектора по дорозі до України. Щоб перемогти, кухарі мали повторити його кулінарний маршрут Канадою, Марокко, Іспанію, Франціє, Бельгію, Нідерландами, Німеччиною, Польщею й Україною. Страви цих країн учасники готували, а розумники із помічними їх розгадували й відносили до потрібної держави.

«Зелені» приготували

  • панкейки з кленовим соусом (Канада),
  • кус кус з куркою (Марокко),
  • гаспачо (Іспанія),
  • вішісуаз (Франція),
  • вафлі (Бельгія),
  • вершковий суп з морепродуктами (Нідерланди),
  • ребра і ковбаски з капустою (Німеччина),
  • журек (Польща),
  • вареники (Україна).

Леонід із колегою відгадали вісім із дев'яти страв, помилившись лиш у марокканській страві. Однак їх результат був одним із кращих і за кількістю відгаданих страв, і за швидкістю. Таким чином, ніхто із команди "зелених" за підсумками конкурсу не потрапив до «битви чорних фартухів».

У другому конкурсі усі учасники мали самостійно поділитися на команди по двоє. Хмельницький кухар обрав собі у пару Лідію Корнієнко. Завдання цього разу випало не з легких – приготувати блек пудинг (кров'янку), фаршировану рибу та десерт захер, і при цьому не забруднити одяг. Пара, яка по завершенню буде виглядати брудніше інших, відразу одягне чорний фартух і її страву не будуть куштувати судді. Щоб виявити найохайніших, судді шоу підготували учасникам лакмусовий одяг, на якому видно найменшу пилинку.

Я пішов на склад шукати великий черпак, щіпці, щоб працювати із цим всім трохи далі від мене. Зробив начинку на кров'янку, починаю фарширувати свою ковбасу, а моя оболонка рветься, купа крові, я зав'язую вузли …, - коментував Леонід процес роботи.

Все ж не забруднитись зовсім хмельницькому кухарю не вдалося, але не настільки як це зробила інша пара учасників – Віктор та Руслан. Вони й потрапили автоматично до «битви чорних». А страви Леоніда та Лідії сподобались суддям – акцентували на привабливому вигляді та смаку усіх трьох. Цього випуску хмельничанину знову вдалось уникнути потрапляння у зону ризику.

Читайте також:

2021-03-23 13:30:10