"Велике будівництво" доріг можна перевірити на інтерактивній мапі

Перевірити хід ремонтів та будівництва державних доріг, які у рамках програми Президента "Велике будівництво" здійснює Укравтодор, можна на спеціальній інтерактивній карті.

Візіком,  maps API, велике будівництво, карта,

Про це у четвер, 18 березня, у програмі "Право на владу" розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на джерело.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

На карті у режимі реального часу можна переглянути, скільки кілометрів доріг зроблено і де. Мапа була запущена на початку 2020 року і, як показав досвід, вона працює з точністю до найменших ділянок.

Ми презентували карту у січні минулого року. І от пройшов рік, я передивлявся потім, і все до маленьких діляночок було зроблено. Так, були певні речі… Наприклад, дорога на Очаків – у минулому році вона майже вся була зроблена. Цього року на ній дороблять останній верхній шар і все, ця дорога буде з гарантією, - сказав Олександр Кубраков.

Голова Укравтодору також наголосив, що метою у рамках програми Президента "Велике будівництво" є оновлення більш як 20 тисяч державних доріг до 2023-2024 років.

Це пріоритет. Ми точно розуміємо, що якщо рухатися так, як минулого року, це може бути виконане, - наголосив він.

Олександр Кубраков також висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає у другому читанні законопроєкт, який дозволить посилити контроль за великогабаритним вантажним транспортом. Минулого року Укравтодор встановив на дорогах України 25 комплексів автоматичного вагового контролю, ще стільки ж встановило Міністерство інфраструктури.

Усі ці об'єкти уже запущені, працюють, ми бачимо цю статистику. Але ми ще не можемо виставляти штрафи. Сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає у другому читанні відповідний законопроєкт, який надасть таку можливість. Це буде так само, як з фотофіксацією, коли люди отримують "листи щастя". Так само перевізники почнуть їх отримувати, - додав Олександр Кубраков.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента України, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко повідомив, що держава у рамках президентської програми добудує Дарницький міст у Києві. Відповідний Меморандум був підписаний 3 березня між головами Укравтодору та Укрзалізниці, на балансі якої перебуває міст.

Читайте також:

2021-03-23 12:46:28