У Вінниці з’явилася можливість відстежувати рух громадського транспорту

У Вінниці з’явилася можливість відстежувати рух громадського транспорту в додатку “CityBus”: тролейбусів, трамваїв, автобусів та маршруток. Поки що він працює експериментальному режимі.

Візіком,  maps API, Вінниця, CityBus,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Вежу.

В Українських містах сервіс “CityBus” працює вже не перший рік: Львів, Маріуполь, Дніпро, Харків та ін. У Вінниці, як зазначають розробники, це стало можливим завдяки впровадженню системи е-квитка у міському транспорті.

Та оскільки відстежування транспорту у Вінниці працює поки що в експериментальному режимі, робота цієї функції та її якісні показники не гарантовано (у будь-який момент відображення руху транспорту може бути обмежено або взагалі припинено). Таке попередження буде з’являтися у додатку впродовж тестового періоду.

Особливості додатка “CityBus”

  1. Імітація руху транспорту. Інформації про координати, швидкість та напрямок руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою ймовірністю передбачити, де у реальному часі перебуває транспорт.

  2. Одночасна візуалізація швидкості та напрямку руху. Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухається потрібний вам транспорт. Залежно від швидкості змінюється розмір кольорової частини кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрямок руху.

  3. Персоналізація маркерів транспорту. Якщо вас не влаштовує стандартний маркер, що використовується для позначення транспорту на карті, його вигляд дуже легко можна змінити під власні уподобання.

  4. Кольорова диференціація маршрутів. Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже обрані маршрути відрізняються не лише номером, а й кольором. За бажання можна змінити кольорову диференціацію відповідно до видів транспорту.

  5. Актуальна інформація. CityBus обробляє отримані дані, щоб інформувати користувачів про актуальну на цей момент інформацію.

  6. Розумний огляд. При збільшенні масштабу на карті з’являється весь транспорт, що обладнаний gps-трекерами, а не лише вибрані маршрути.

  7. Обране. CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів та застосовувати їх всього у кілька тапів по екрану.

  8. Пошук маршрутів. Потрібно лише обрати дві точки на карті, отримані результати можна відфільтрувати та застосувати для перегляду місцеперебування потрібного транспорту.

  9. Слідкування за транспортом. Це режим, у якому центр карти закріплюється на реальній позиції обраного транспортного засобу.

Читайте також: