У Барселоні запустили карту Cool Walks

У Барселоні запустили карту Cool Walks, яка прокладає найпрохолодніший пішохідний маршрут.

Візіком,  maps API, Барселона, Cool Walks,

Про це повідомляє The Guardian, передаютьНовини картографії від Візіком з посиланням на Хмарочос.

Карта працює у трьох режимах:

  • найкоротший між двома точками;
  • дещо довший прохолодний;
  • і «режим вампіра», який передбачає повне уникання прямих сонячних променів.

Карта також показує розташування фонтанчиків із питною водою та прихистків від спеки, наприклад, бібліотек, шкіл або ринків.

Читайте також:

Інструмент аналізує дані про рельєф з точністю до 10 сантиметрів, а також положення сонця у той чи інший час доби. Наразі карта покриває лише частину міста.

У каталонській столиці планують збільшити площу зелених зон із 25% до 30% протягом двадцяти років.

За даними кліматичної групи C40, яка об’єднує майже сто міст світу, хвилі екстремальної спеки підвищують смертність на 14%, не кажучи вже про зниження продуктивності працівників. Наразі найефективнішим засобом боротьби зі спекою в містах вважається збільшення дерев та іншої зеленої інфраструктури.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)