У межах проєкту «Житомирщина в особистостях» розробили туристичні мапи

У межах проєкту «Житомирщина в особистостях» для шести міст області розробили туристичні мапи з зображеннями пов’язаних із ними відомих постатей.

Візіком,  maps API, Житомирщина, туризм

Про це кореспонденту Укрінформу розповів директор Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук, передають Новини картографії від Візіком з посиланням на Укрінформ.

Туристичні мапи для перших шести міст Житомирської області ми розробили під час карантину в рамках проєкту «Житомирщина в особистостях». На лицьовому боці зображена відома особистість, пов’язана з містом, а на звороті – мапа та QR-коди, які ведуть на аудіогід. У розробленні мап брала участь дизайнерка Анна Рогаль, – зазначив Кравчук.

Читайте також:

За його словами, на туристичній мапі Житомира зображений Сергій Корольов, Новоград-Волинський представляє Леся Українка, Коростень – княгиня Ольга, Бердичів – Оноре де Бальзак, Малин – Микола Миклухо-Маклай, Олевськ – Тарас Бульба-Боровець.

Листівки з мапами наразі доступні у форматі А5, а ще їх планують надрукувати у форматах А3, А4, А6. У майбутньому мапи друкуватимуть і англійською мовою.