Український девелопер розробив мобільний застосунок для подорожей Україною

Український девелопер Сергій Пастух разом з командою фахівців у галузі туризму та IT розробили мобільний застосунок для подорожей Україною TripbyClick, який працює за принципом соціальної мережі.

Візіком,  maps API, TripbyClick

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Хмарочос.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Застосунок TripbyClick має легкий у використанні інтерфейс, наповнений яскравими світлинами з різних куточків України. Користувачі мережі самостійно формують стрічку новин. Унікальність місцевості, новизна та привабливість фотографій визначають популярність локацій та допомагають мандрівникам обрати маршрут.

У застосунку можна створювати маршрути подорожей та викладати світлини, зроблені під час мандрівки, та додавати опис. Там можна підписуватись на профілі інших користувачів, щоб слідкувати за їхніми оновленнями.

Ми намагаємося вирішити проблему відсутності систематизованого сучасного ресурсу, який би по новому популяризував багатий туристичний потенціал України. Нинішня аудиторія вимагає максимальної простоти, приємного візуального сприйняття та економії часу, – саме таку філософію ми заклали в основу TripbyClick. Для свого ресурсу ми обрали модель соціальної мережі, адже сучасне покоління звикло довіряти рекомендаціям інших людей, а не рекламі, – розповів девелопер.

Невдовзі TripbyClick даватиме можливість переглядати різноманітні туристичні події (фестивалі, екскурсії, дегустації тощо) поблизу місць, доданих до мандрівки. Ще однією корисною функцією ресурсу буде можливість отримувати рекомендації щодо відвідування певної локації в діалозі з користувачами, які вже там побували.

Розробники планують інтеграцію з системами пошуку і бронювання транспорту, засобів розміщення та супутніх туристичних послуг. Тобто, TripbyClick буде повноцінним органайзером для формування подорожі, який закриватиме всі потреби мандрівника, починаючи від натхнення чи планування маршруту і закінчуючи безпосередньо бронюванням послуг.

Мобільний застосунок TripbyClick доступний для використання на платформах Android та iOS.

Читайте також: