У Тернополі з'явилася інтерактивна карта відповідальності за прибирання міста

У Тернополі місцева міська рада розробила електронну карту відповідальності за прибирання міста у зимовий період.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, карта прибирання, прибирання сміття

Про це повідомляє 0352.ua.

Загальноміські дороги та тротуари. На карті зображені масиви, дороги та тротуари на яких прибирають три організації:

  • ТОВ «Авакс-Проф»,
  • «Міськшляхрембуд»
  • та ТОВ «Техно-Буд-Центр».

При наведені на відповідну ділянку, ви можете дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання, контактний номер телефону та прізвища депутатів, які обрані від цих округів.

Міжквартальні проїзди.

  • На цій же карті позначено міжквартальні проїзди, за прибирання яких відповідальні приватні підприємства (так звані ЖЕКи).
  • Аналогічно, на карті можна дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання тієї чи іншої ділянки та їх контактні номери телефонів.

Двори.

  • За прибирання прибудинкових територій відповідають управителі будинків (так звані ЖЕКи) або ОСББ.

Інформація по відповідальному за прибирання кожного двору у місті, доступна для завантаження. У цій таблиці міститься інформація про перелік багатоквартирних будинків із зазначенням виконавців послуг, керівників цих підприємств та депутатів міської ради з номерами телефонів.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!