Український стартап за допомогою супутників розвиває високоточне землеробство
FluroSat - це невелика компанія, яка складається з 30 людей, з офісами у США, Австралії, Бразилії та невеликою командою в Україні.
У Києві працює інженер з командою підтримки розробки продукту.
Про це повідомляють Новини картографії від Візіком на ВВС.
Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!
Стартап аналізує супутникові знімки полів, застосовує технології агробіохімічного моделювання та штучного інтелекту і на основі отриманої інформації радить фермерам, як краще поводитися із рослинами.
Щотижня поштою фермери отримують від FluroSat звіти про стан полів - як поводять себе рослини, які є зони ризику, де може з'явитися інфекція. Наприклад, аграрії можуть отримати рекомендації, як і де поливати поля, як краще використовувати добрива.
Ми даємо фермерам інформацію, яку вони не можуть побачити самі. Бо супутники бачать ці поля в інфрачервоному спектрі. Кажемо, наприклад, що ось у цій частині поля рослини зневоднені, а на іншій - виснажені і потребують добрив. Ми застосовуємо штучний інтелект, агробіохімічні моделі, поєднуємо науку з інформацію з полів. Ми не тільки інтерпретуємо дані, а моделюємо потенціал культури, розповіла засновниця Анастасія Волкова.
Компанія почала з зернових і технічних культур, а зараз працює з понад 25 видами рослин. Серед них і дерева -
- персики,
- горіхи,
- цитрусові.
Анастасія Волкова допомагає вирощувати
- мигдаль в Австралії,
- цитруси в Бразилії та Ізраїлі,
- соняшники в Румунії,
- кукурудзу у США,
- ріпак у Франції,
- горіхи у Туреччині.
Не всі хочуть збільшити урожай, хтось хоче витрачати менше, щоб виростити той самий урожай. За нашою статистикою, ми бачимо, що можна до 10-20% скоротити витрати добрив на одному полі, зберігши той самий урожай. Просто треба знати, яка частина поля потребує більше добрив, а яка ні. З іншого боку, з використанням наших технологій можна збільшити урожайність від 7 до 25%, додала вона.
Читайте також:
- Австралійські вчені обстежили кордони Зеландії – затопленого континенту
- Тривимірні карти каньону розповіли про зміни клімату на Марсі
- Робот самостійно складає карту на місці і ходить за визначеним маршрутом
- Голландська компанія представила нову навігаційну систему для авто
2021-03-29 12:09:50