Як видалити історію місцезнаходжень на своєму смартфоні

Смартфони знають про нас абсолютно все – з ким ми спілкуємося, де були в певний проміжок часу.

Візіком,  maps API, Google Хронологія, карти, смартфон,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на TechUA.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Одним з таких сервісів є “Google Хронологія” – вона постійно фіксує, де знаходився користувач в той чи інший момент і скільки годин там провів, йдеться у повідомленні.

Злом сторонньою людиною “Google Хронології” може привести до компрометації особистої інформації (наприклад, людину за звичним маршрутом можуть фізично відстежити недоброзичливці), а з огляду на синхронізацію з обліковим записом Google, одночасно зі зломом можна позбутися також пошти і інших сервісів, – попереджають українців експерти.

Щоб видалити історію місцезнаходжень, потрібно виконати наступний ланцюжок дій: Google карти> Налаштування> Особисті дані> відключити Хронологію.

Врахуйте, що навіть якщо ви вимкніть Хронологію, сама компанія Google все одно продовжить вас відстежувати через інші сервіси і пошукові запити. Доведеться відключити також в налаштуваннях облікового запису “Історію додатків і веб-пошуку”.

“Google Хронологія” далеко не єдиний додаток, яке збирає дані про вас в рекламних цілях. Якщо ви хочете повністю позбутися від стеження, треба купити кнопковий телефон.

Читайте також:

2021-03-29 12:29:00