Starlink допоміг українським газорозподільним підприємствам

Газорозподільні підприємства, що працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК) у Київській, Миколаївській та Харківській областях, змогли прискорити темпи робіт із відновлення газопостачання в районах, прилеглих до зон бойових дій, завдяки використанню чотирьох терміналів Starlink.

Візіком,  maps API, Starlink, RGC GIS,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Інтерфакс.

Завдяки Starlink наші аварійні бригади мають надійний зв'язок на місці проведення робіт, зокрема з централізованими диспетчерськими, які отримують дані щодо пристроїв телеметрії, встановлених на газових мережах, - зазначив технічний директор РГК Сергій Бондар, слова якого наведено у документі.

Він пояснив, що супутниковий інтернет забезпечує постійний доступ до геоінформаційної системи RGC GIS, що містить інформацію про газові мережі у прив'язці до місцевості, і це прискорює проведення відновлювальних робіт.

З її (RGC GIS - ІФ) допомогою визначається місцеперебування підземних газопроводів, найближчих пристроїв-вимикачів і можливості для кільцювання ділянок, - наголосили в компанії.

Довідково:

  • Обладнання компанії Ілона Маска допомагає газовикам тримати постійний зв'язок під час пусків газу: перебуваючи на відстані, бригадам необхідно взаємодіяти з параметрами роботи мереж та коригувати свої дії в режимі реального часу.
  • Як поінформували в РГК, середня швидкість передачі даних через термінали Starlink є достатньою для вирішення завдань газовиків. До того ж термінал Starlink не можна заблокувати засобами РЕБ, оскільки сигнал надходить безпосередньо з супутника, і наземна антена переключається на новий супутник кожні 15 хвилин.

Читайте також: