МВС: інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів вже працює

Понад 10 тисяч заявок про виявлення вибухонебезпечних предметів надійшло через сторінку з інтерактивною мапою на сайті ДСНС України.

Візіком,  maps API, карта, замінування,

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко під час брифінгу «Цифрові сервіси та проекти МВС в умовах війни» у медіацентрі Україна-Укрінформ, передють Новини картографії від Візіком з посиланням на Голос України.

Заступник очільника МВС нагадав, що на офіційному сайті ДСНС запрацювала інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів і небезпечних ділянок та інформацією щодо перебігу розмінування.

Також у цьому ресурсі працює сервіс, куди громадяни можуть поінформувати ініціативно, з наданням відповідних координат і зображеннями знайдених небезпечних предметів, щоб підрозділи ДСНС могли відповідним чином реагувати. Наразі надійшло вже понад 10 тисяч таких повідомлень, - поінформував Бондаренко.

За його словами, цей сервіс створено саме для того, щоби максимально убезпечити громадян, які повертаються до міст і сіл, де ще досі можуть бути значні обсяги небезпечних предметів, які залишили після себе російські військові.

Закликаю, щоб цим сервісом активно користувалися наші громадяни і щоб вони також дотримувалися рекомендацій, які надходять від ДСНС. На жаль, є випадки, коли транспорт підірвався на міні. Сподіваюся, що і підрозділи ДСНС, і інші профільні підрозділи, які допомагають у розмінуванні, що вони цю роботу виконають у досить стислий термін, наскільки це можливо, - сказав заступник очільника МВС.

Читайте також: