Чоловік пробіг містом і «намалював» на карті корону за 4 години

Черкащанин Олег Волошин використав біг не просто так, а для створення… малюнку. Біжучи певним маршрутом, він створив таким чином малюнок, та ще й отримав медаль.

Візіком, maps API, Черкаси,

Фото виклав у мережу і розповів місцевому «Прочерку» деталі, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

– Я програміст, а також бігун-аматор, співпрацюю з компанією Active Bridge - вони часто спонсорують нашу естафетну команду. А зараз у зв'язку з відсутністю офіційних комерційних стартів - бігаю онлайн старти від організаторів бігових івентів New Run. Марафон проводився у рамках онлайн забігу Нова пошта марафон Запоріжжя. Це було 42 кілометри. Внаслідок 4 годинного бігу створив такий «малюнок» на карті міста, – зазначив черкащанин.

«Характеристики картини»:

  • Висота - 4 км.
  • Довжина - 3.3 км.
  • «Інкрустація» верхньої частини корони - 31 квартал (2 ряди по 11 кварталів + 4 наконечника + Грецький хрест (5 кварталів))
  • Час - 03:57:25
  • «Справжній» час (зупинявся на світлофорах та щоб випити води) - 04:04:04
  • Витратний матеріал - 0.75 Моршинська

– Марафон видався спонтанним - рішення про участь прийняв менш ніж за два тижні до старту. Цілеспрямована підготовка до такої дистанції не проводилася, так як при плануванні бігового сезону 2020 місця для марафону не знайшлося. Але життя бентежне і Весна 2020 (а скоріш за все і весь сезон 2020, так як світла в кінці тунелю щось не видно) у мене тепер пройде з New Run online. Бігти на результат в моєму випадку не варіант, тому згадав про стару задумку, котрій ніяк не випадало змоги та часу на реалізацію - пробігти масштабний "портрет в профіль". А корону вже додав у зв’язку з нинішніми подіями, зробив спершу все у Гугл-меп, а потім і втілив в житті, – каже Олег.

Ідея «бігових малюнків» звісно ж не нова, проте на карту Черкас спортсмени також не часто накладають малюнки. Тепер Олег на пам'ять отримав ще й медаль за пробіг, та найціннішою для нього є все ж забіг торік у Запоріжжі, коли команда черкащан перемогла суперників з усієї України в естафеті на Zaporizhstal Half Marathon і зайняла перше місце.

Читайте також: