У Рівному розробили 3D карту міста

У Рівному студент з викладачем розробили 3D карту міста міжвоєнного періоду.

Візіком,  maps API, Рівне, 3D карта,

Про це інформує Суспільне, повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на rayon.in.ua.

Поглянути, як виглядало Рівне у 30-х роках минулого століття можна на 3D карті. Тривимірну модель розробив студент Національного університету водного господарства та природокористування Андрій Довгалець, коли захищав магістерську.

Читайте також:

Куратору роботи сподобалася ідея і він вирішив не зупинятися на досягнутому, а зробити проєкт масштабнішим. Наразі на ній чотири фасади будівель 30-х років минулого століття. Наприклад – аптека, яка тоді знаходилась на вулиці Воля. Тепер вона відома як аптека-музей на Соборній, 187.

Тут з рельєфом ніби все зрозуміло, навряд чи він сильно змінювався. Але нам було цікаво посадити й ту саму річку Устю, як вона тоді виглядала, залізниця і будівлі, що найголовніше, – розповідає завідувач кафедри геодезії та картографії НУВГП Руслан Янчук.

Тривимірну карту розробляли пів року, використовуючи польські топографічні плани та архівні матеріали Рівненського обласного краєзнавчого музею. Нині мапа – лише перший крок. Надалі Руслан Янчук хоче її вдосконалити та розмістити в інтернеті.

Дивіться також:

  • Visicom API (набір сервісів, що дозволяють використовувати картографічні дані та технології Візікому в своїх проектах).
  • Візіком карти (детальна карта України та інших країн, каталог підприємств, компаній і цікавих місць (POI), розрахунок автомобільних маршрутів тощо).
  • Візіком трекер (додаток для передачі інформації про ваше місцезнаходження в реальному часі за допомогою телефону або іншого пристрою під керуванням Android)