Карта зареєстрованих земель: між кадастром і реальністю великі розбіжності

Станом на сьогодні кількість полів на незареєстрованих землях в Україні становить близько 4,3 млн га.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, карта посівів

Про це повідомляється в прес–релізі компанії EOS Crop Monitoring, яка запустила інтерактивну супутникову карту реального стану полів по всій країні, передає Agropolit.

Зазначається, що моніторинг показав значне розходження між даними у кадастрі та фактичною ситуацією.

  • На карті можна побачити, що площа посівів ріпаку в Херсонській області, за даними супутників, складає 117,8 тис. га. Це на третину більше за інформацію у кадастрі.
  • Або ж, на прикладі Дніпропетровської області видно 136,4 тис. га полів на незареєстрованих у державному кадастрі землях.

Карта використовує результати дослідження, яке проводилося EOS DA разом з Інститутом космічних досліджень НАН і ДКА України у рамках проекту Світового Банку Землі.

Зараз результати дослідження використовуються Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!