3D-карти Всесвіту виявили одну з найбільших космічних структур

Астроном з Університету Париж-Сакле Даніель Помаред виявив у космосі гігантську структуру. Згодом її назвали Стіною Південного полюсу.

Візіком, ГІС, геоінформаційна система, API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, картографія, картографічна платформа, картографічний сервіс, карти онлайн, електронні карти, цифрові карти, карти Візікома, карта України, інтеграція карти України, карта Києва, міста, смт, села, адреси, оновлення карти, Київавтодор, ремонт Пушкінської,

Про це повідомляє Укрінформ, передають «Новини картографії від Візіком».

Видовищні 3D-карти Всесвіту виявили одну з найбільших космічних структур, що розтягнулася на 1,4 мільярда світлових років, і, в якій вміщені сотні тисяч галактик, - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Стіна Південного полюсу залишалася непоміченою дотепер, оскільки великі її частини знаходяться за півмільярда світлових років від Чумацького шляху

Зазначається, що у 2014 році астроном з Університету Париж-Сакле Даніель Помаред разом із його колегами виявили Ланіакею, надскупчення галактик шириною у 520 мільйонів світлових років.