З'явився мобільний додаток, який дозволяє перевірити наявність штрафів за порушення ПДР

Державний мобільний додаток «Штрафи ПДР» дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу.

Візіком, API Visicom, додаток «Штрафи ПДР»

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України, передають Новини картографії від Візіком.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

У додатку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За допомогою додатку можна легко виконати пошук постанов, оформлених на транспортний засіб, а також оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов. Не треба чекати поки постанова надійде до вашої поштової скриньки, а відразу сплатити її онлайн. Нагадуємо, що надається знижка 50% при сплаті штрафу, якщо оплата здійснена протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови, – зазначив Сергій Гончаров.

  • Крім того, додаток «Штрафи ПДР» стане в нагоді тим водіям, які не є власниками транспортного засобу.
  • Після фіксування порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві, а додаток дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього транспортного засобу.

Скачати мобільний додаток «Штрафи ПДР» можна за наступними посиланнями для Android, для IOS стане доступним найближчим часом.

Розроблений також телеграм-бот «Штрафи ПДР» @ShtrafyPDRbot.

За допомогою бота так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф з використанням банківської картки.

Читайте також: