Готуються концепції туристичних маршрутів пам’яті війни на Київщині

Готується концепт розбудови меморіальних комплексів та музеїв, присвячених страшним подіям окупації Київщини російськими нелюдами.

Візіком,  maps API, війна, маршрут, туризм,

З метою розробки концепції меморіалу жертв російської окупації та концепції туристичних маршрутів пам’яті війни, очільниця Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів разом із начальницею управління туризму Київської обласної військової адміністрації Анною Куценко відвідали населені пункти Київщини, що найбільше постраждали від навали загарбників.

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на КОДА.

Делегація побувала в Бородянці, побачила руйнування в житловому секторі м. Ірпінь, місця масового поховання мирних жителів Бучі, вбитих під час окупації.

Наразі готується концепт розбудови меморіальних комплексів та музеїв, присвячених страшним подіям окупації Київщини російськими нелюдами.

Київщина одна з перших постраждала від навали загарбників. Те, що коїли в області рашисти, повинен знати весь світ. Це жахлива правда, та її має знати кожен. Ми повинні показати всім, якою ціною виборюється свобода та наше бажання жити в незалежній Україні, – впевнена очільниця управління туризму КОВА Анна Куценко.

Читайте також: