У Львові створили гід мистецькими просторами міста

Асоціація галеристів у Львові створила гід мистецькими просторами міста.

Візіком,  maps API, Львів, гід,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Львівський портал.

Гід включає:

  • сайт з інтерактивною картою,
  • переліком найактуальніших виставок та найцікавіших локацій
  • і брошуру-мапу, яку можна отримати безкоштовно у більшості артлокацій Львова або ж завантажити на сайті гіду.

Lviv Art Guide – це двомовний артгід, створений як для локальної та міжнародної аудиторії шанувальників мистецтва, а також для професіоналів: колекціонерів, кураторів, галеристів. Ми взяли за приклад західний досвід колег та реалізували його у нас, у Львові, – каже Марта Троцюк, засновниця Gallery 101 та голова Асоціації галеристів.

Інформація на сайті оновлюється кілька разів на тиждень, брошура – раз на квартал. Для реалізації проєкту були залучені власні кошти мистецьких просторів. П’яту частину суми профінансувало місто, решту, підтримуючи цю ініціативу та усвідомлюючи необхідність подолання певного мистецького інформаційного вакууму і стимулювання мистецького туризму, вклали самі локації.

На сьогодні особливо цінними вважаю ініціативи, які робляться спільними зусиллями професійних груп. Тому Lviv Art Guide – це не тільки корисна для мешканців і туристів справа, а ще об’єднуючий фактор для тих інституцій і дієвців, які займаються мистецькими проєктами. Хочеться побажати сталості проєкту і реалізації нових спільних ініціатив Асоціації галеристів, – зазначив Павло Гудімов, керівник артцентру «Я Галерея».

Читайте також: