Містяни продовжують скачувати додаток "Київ Цифровий"

У Києві "Місто у смартфоні" має понад мільйон зреєтрованих користувачів

Візіком,  maps API, Київ, цифровий,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Depo.Київ.

За словами директора керівника цифровізації Києва (CDTO) і заступник голови КМДА Петра Оленича, в цьому році в застосунку з’явився прямий інструмент е-демократії (голосування за Громадський бюджет), вдосконаленні сервіси паркування та оплати проїзду в громадському транспорті.

Крім того, як розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко, кияни активно купували через застосунок транспортні карти й сплачували за проїзд у комунальному транспорті. Натепер є понад 400 тисяч транспортних карт у застосунку, купували поїздки та проїзні понад 2,5 мільйона разів. А за допомогою QR-квитків із екрану смартфону оплатили проїзд майже 7 мільйонів разів.

Автомобілісти також користувалися додатком з оплати паркування й провели через застосунок 130 тисяч проплат, а також повернули собі близько 55 тисяч евакуйованих авто та сплатили понад 80 тисяч штрафів.

Щодо питань житлово-комунальної інфраструктури: містяни отримали понад 200 тисяч повідомлень у застосунку від Центральної Диспетчерської Служби з питань ЖКГ 1557. А ще користувачі залишили понад 2 тисячі відгуків у App Store і Google Play.

Читайте також: