Кличко похвалив інтерактивну карту роботи комунальної техніки

Мер Києва Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва у столиці.

Візіком,  maps API, Кличко, Київ, карта,

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на КМДА.

За словами мера, за шість років проведення форуму він став міжнародною інвестиційною платформою, на якій презентують досягнення міст, обмінюються досвідом у протистоянні глобальним викликам, обговорюють, як забезпечити сталий розвиток міст.

Читайте також:

Уже шостий рік поспіль українська столиця радо приймає учасників Інвестиційного форуму міста Києва. Щоденні виклики роблять нас сильнішими, більш досвідченими й ефективнішими. У нашій роботі, в перетвореннях, які ми втілюємо. А після того, що ми пройшли під час пандемії, можна сказати, що ми всі – вже практично Термінатори. Київ змінюється, стає комфортнішим і гарнішим. Ми робимо все для підвищення стандартів життя в столиці. Сьогодні у фокусі міської влади: благоустрій, розвиток комунальної та транспортної інфраструктури, створення чітких та прозорих правил для розвитку бізнесу, – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в Києві створюється майже чверть ВВП України. На одного киянина припадає прямих інвестицій у 6 разів більше, ніж у середньому по Україні. Столиця сьогодні є одним з найбільших експортерів ІТ-продукції, а київських програмістів знають у всьому світі. Дуже динамічно розвиваються останніми роками й креативні індустрії.

Києву, справді, є чим пишатися і чим привабити інвесторів. І чимало таких можливостей будуть представлені сьогодні тут, на форумі. Ми робимо акцент на інноваціях. Нагадаю, що столиця першою в країні розпочала втілювати смарт-технології в управління містом і стає все більш «розумною, – підкреслив Віталій Кличко.

Серед сервісів, якими користуються кияни, зокрема, онлайн запис у дитсадки, електронний запис до лікаря, «кабінет киянина», звернення до міської влади за допомогою петицій.

Це і електронний квиток на проїзд у громадському транспорті та оплата паркування через мобільний застосунок «Київ Цифровий».

Це Інтерактивна карта роботи комунальної техніки. Система відеоспостереження «Безпечне місто». І багато інших сервісів, які місто постійно оновлює.

Також великою популярністю в киян користується «Громадський бюджет». За проекти якого вони вже кілька років голосують зі своїх смартфонів. І мешканці столиці все активніше подають ідеї, яким хочуть бачити своє місто. За п’ять років на реалізацію проектів «Громадського бюджету» столиця виділила 880 млн грн. За цей час реалізували майже 1000 проектів киян. А на наступний рік фінансування Громадського бюджету збільшили до 200 млн грн.

Усе це – тільки частина тих перетворень, які ми, разом з киянами, з бізнесом втілюємо в столиці. У нас багато планів, цікавих і перспективних проектів. В які вигідно інвестувати. Київ відкритий для ініціатив бізнесу, що допомагають столиці динамічно розвиватися. Тому – долучайтеся! Примножуйте красу і комфорт європейського Києва і примножуйте свій успіх! – звернувся до учасників форуму Віталій Кличко.