Інтерактивні карти — яскраві історичні посібники
Інтерактивні карти — не просто тренд у картографії або яскраве зображення. Інтернет—карти зручні настільки, що можуть грати роль історичного посібника.
Про це йдеться у нарисі 5 онлайн—ресурсів і карт, які стануть знахідками для вчителів історії. на vseosvita.ua, передають Новини картографії від Візіком.
Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!
Інтерактивний історичний атлас світу
Де подивитися, як змінювались межі країн і які держави виникали на певних територіях упродовж історичних епох? Допоможе у цьому справжня знахідка для поціновувачів історії!
Timemaps – інтерактивний історичний атлас, карти якого накладені на супутникову карту Google. З його допомогою можна подивитись межі та назви держав у різні епохи. Також на ресурсі зібрані історичні фото і короткі довідкові відомості.
Карта битв і військових конфліктів в історії людства
А чи знаєте ви, що за часи документування історії, людство прожило без війни усього 100 днів?
Battles – інтерактивна карта світу, на якій зібрані всі задокументовані битви та військові конфлікти, які відбулися в історії людства.
Загальний вигляд карти війн світу, які відбулися від 2,5 тис. до н.е до сьогодення.
Інтерактивна карта світу з 3000 року до н.е до сьогодення
Карта світу досить динамічна, щороку певні країни зникають, асимільовуючись більш потужними сусідами, або з великих держав утворюються нові маленькі країни. Як виглядала політична карта світу в будь-який рік, наочно відобразить цікавий ресурс GeaCron.
GeaCron Інтерактивна політична онлайнкарта світу, яка відображує народи, що мешкали на певних територіях, а також назви і межі країн світу в будь-який рік за запитом.
Карта Атлантичної работоргівлі упродовж 315 років
У яку країну найбільше імпортувалося рабів з африканського континенту? Які країни були найбільшими поневолювачами? Відповідь на ці питання можна отримати, ознайомившись з проєктом американських фахівців.
Slate – інтерактивна карта, у межах якої анімаційно відтворено переміщення суден з рабами з африканського континенту до Нового Світу упродовж 315 років. Загалом візуалізовано інформацію з понад 20 тис. відомих різноманітних рейсів транспортування рабів.
Читайте також:
- В Україні може з'явитися мобільний застосунок для власників дронів з інтерактивною мапою
- Міністерство цифрової трансформації України запустило сайт, котрий стане прототипом карти інтернет—покриття України
- Трекер Flightradar зафіксував останній політ українського Boeing 737 в Ірані
- Російському музею подарували карту з японськими Курилами
2019-11-27 12:57:15