Уряд створив карту наявних і необхідних соціальних об’єктів

Вперше в історії український уряд створив карту, на якій змодельовано всі існуючі та ті, які необхідно побудувати, об’єкти надання публічних послуг.

Візіком,  API Visicom, Visicom maps API, API картографічного сервісу, фотограметрія

А саме:

  • дитячі садки,
  • школи,
  • медичні заклади,
  • кінотеатри,
  • бібліотеки.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Урядовий портал, згідно з котрим на карті зібрано дані про 150 тис. об’єктів.

— Спочатку ми зібрали на карті інформацію про те, що зараз у нас фізично вже є. Паралельно міністерства розробили власні стандарти забезпечення надання (доступності) до публічних сервісів та послуг для людей. Ми проаналізували, що у нас є, співставили їх зі стандартами, які надали міністерства. На основі цього моделюємо ідеальну мережу соціальних та інфраструктурних об’єктів, яка має існувати в країні, — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з керівниками обласних адміністрацій.

Наприклад, зараз в країні є 856 опорних шкіл, а потрібно — більше 2,1 тис.

— Уряд разом з місцевою владою має сформувати таку інфраструктуру, яка має існувати не для зручності держави, а співпадати з реальними потребами людей. Це стосується медицини, освіти, безпеки, послуг. Зараз у нас реформа децентралізації не зовсім ефективна, зокрема, і через відсутність чітких вимірюваних критеріїв, що і для чого зробила місцева влада», — наголосив Олексій Гончарук.

Саме тому з наступного року Уряд вводить системну оцінку показників роботи голів ОДА.

Читайте також: