У Дружківці Донецької області працює карта потреб міста.

Для цього достатньо зайти на інтерактивний сайт потреб міста druzhkivka.civicpatrol.com.ua і зареєструвати актуальну проблему або ж підтримати своїм голосом вже залишені користувачами проблемні питання.

Візіком,  maps API, карта потреб міста

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком з посиланням на Вчасно.

Читайте також: Спробуйте Visicom API — проба грошей не коштує!

Отримана інформація буде використана для реалізації потреб дружківчан за допомогою місцевої влади, повідомляє Ініціативний рух «Громадський патруль».

На сьогодні на карті відображені 45 заявок, чотири з яких вже взяті в роботу. Серед зареєстрованих є локальні і загальноміські проблеми:

  • погані дороги,
  • ліфти, що не працюють,
  • відкриті люки,
  • відсутність вуличного освітлення.

Активісти мають намір домогтися того, щоб влада почула голос жителів громади і прийняла до уваги їх побажання, відображені на мапі.

Жителі Дружківки активно користуються мапою і реєструють з її допомогою питання, вирішення яких назріло вже давно і вимагає активних дій з боку міської влади, — говорить керівник громадської організації «Ініціативний рух «Громадський патруль» Денис Миронов. — Вже зареєстровані дві електронні петиції до Дружківської міської ради, стосовно питань очищення міської річки та поганого дорожнього покриття по вул. Потьомкіна. Наразі триває збір підписів до якого може долучитися кожен мешканець міста. Також за правової підтримки «Громадського патруля» проведено збір підписів під зверненням до міського голови про проведення громадських слухань з приводу непрацюючих у місті ліфтів. Звернення вже зареєстроване у виконкомі і попередньо слухання відбудуться 12 грудня о 12.00 в приміщенні виконкому. Запрошуємо всіх небайдужих.

Читайте також: